Назва загальноосвітнього навчального закладу
|
Диплом
|
Кількість
|
Березнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
українська мова та література (11 клас);
математика (7,8 класи);
російська мова (11 клас);
фізика (8 клас);
інформаційні технології (10 клас).
|
6
|
13
|
Диплом ІІ ступеня:
українська мова та література (9 клас)
географія (8 клас)
англйська мова (8,9 класи);
інформаційні технології (11 клас)
|
5
|
Диплом ІІІ ступеня:
хімія (8 клас);
англійська мова (10 клас).
|
2
|
Блистівська ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
екологія (10 клас);
географія (10 клас)
|
2
|
3
|
Диплом ІІ ступеня:
трудове навчання, технічна праця (8 клас)
|
1
|
Диплом ІІІ ступеня:
-
|
-
|
Дягівська ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
|
-
|
-
|
Диплом ІІ ступеня:
|
-
|
Диплом ІІІ ступеня:
|
-
|
Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
інформаційні технології (11 клас)
|
1
|
5
|
Диплом ІІ ступеня:
українська мова та література (7,9 клас)
|
2
|
Диплом ІІІ ступеня:
географія (8 клас);
англійська мова (11 клас);
|
2
|
Киселівська ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
|
-
|
6
|
Диплом ІІ ступеня:
українська мова та література (11 клас);
математика (9 клас)
географія (9, 11 клас)
|
4
|
Диплом ІІІ ступеня:
українська мова та література (9 клас);
правознавство (9 клас)
|
2
|
Куковицька ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
|
-
|
-
|
Диплом ІІ ступеня:
|
-
|
Диплом ІІІ ступеня:
|
-
|
Локнистенська ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
біологія (11 клас)
|
1
|
1
|
Диплом ІІ ступеня:
|
-
|
Диплом ІІІ ступеня:
|
-
|
Макошинська ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
Українська мова та література (8 клас)
історія (8 клас);
англійська мова (8 клас);
|
3
|
6
|
Диплом ІІ ступеня:
російська мова та література ( 9 клас)
|
1
|
Диплом ІІІ ступеня:
українська мова та література (8 клас);
історія (9 клас);
|
2
|
Менська районна гімназія
|
Диплом І ступеня:
Українська мова та література (10 клас)
англійська мова (10,11 класи);
математика (6, 9 класи);
географія (8,9,11);
біологія (10 клас);
основи інформатики (8 клас);
екологія (11 клас)
фізика (7,9 класи);
хімія (7,8,9,10,11 класи);
правознавство (9,10,11 класи);
трудове навчання , технічна праця (9,10 класи)
|
23
|
50
|
Диплом ІІ ступеня:
українська мова та література (8 клас);
англійська мова (10 клас);
математика (6,7,10 класи);
історія (10 клас);
хімія (7,8 класи);
правознавство (9 клас);
екологія (10 клас);
трудове навчання , обслуговуюча праця (10,11 класи); технічна праця (10,11 класи).
|
14
|
Диплом ІІІ ступеня:
українська мова та література (7 клас);
математика (6 клас)
хімія (7 клас);
англійська мова (8,9 класи);
російська мова і література (10 клас);
економіка (11 клас)
інформаційні технології (10 клас);
трудове навчання , технічна праця (8,9,11 класи); обслуговуюча праця (9,10 класи)
|
13
|
Менська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.
Т.Г. Шевченка
|
Диплом І ступеня:
українська мова і література (9 клас);
історія (9,10,11);
англійська мова (9 клас);
фізика (10,11 класи);
математика (10,11 класи );
хімія (7 клас);
трудове навчання, техн.. праця (8,11 класи); обслуговуюча праця (8,9,10,11 класи);
російська мова і література (9,10 класи);
астрономія (11 клас);
|
19
|
44
|
Диплом ІІ ступеня:
українська мова та література (10 клас);
історія (8,9,11)
російська мова (11,10 класи);
англійська мова (11 клас);
економіка (11 клас);
інформаційні технології (10 клас)
правознавство (10,11 класи);
трудове навчання , технічна праця (9 клас), обслуговуюча праця (9 клас)
|
13
|
Диплом ІІІ ступеня:
українська мова та література (10,11 класи)
математика (7,8,9,10 клас);
правознавство (10,11 класи);
англійська мова (10 клас);
російська мова (11 клас);
географія (10, 11 клас).
|
12
|
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
|
-
|
-
|
Диплом ІІ ступеня:
|
-
|
Диплом ІІІ ступеня:
|
-
|
Сахнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
|
-
|
-
|
Диплом ІІ ступеня:
|
-
|
Диплом ІІІ ступеня:
|
-
|
Стольненська ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
біологія (9 клас);
економіка (11 клас);
інформаційні технології (9 клас)
|
3
|
4
|
Диплом ІІ ступеня:
|
-
|
Диплом ІІІ ступеня:
інформаційні технології (11 клас)
|
1
|
Синявська ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
|
-
|
-
|
Диплом ІІ ступеня:
|
-
|
Диплом ІІІ ступеня:
|
-
|
Березнянська ЗОШ І-ІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
біологія (8 клас);
інформаційні технології (8 клас)
|
2
|
2
|
Диплом ІІ ступеня:
|
-
|
Диплом ІІІ ступеня:
|
-
|
Бірківська ЗОШ І-ІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
|
-
|
-
|
Диплом ІІ ступеня:
|
-
|
Диплом ІІІ ступеня:
|
-
|
Величківська ЗОШ І-ІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
|
-
|
-
|
Диплом ІІ ступеня:
|
-
|
Диплом ІІІ ступеня:
|
-
|
Волосківська ЗОШ І-ІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
українська мова та література (7 клас)
|
1
|
2
|
Диплом ІІ ступеня:
фізика (8 клас)
|
1
|
Диплом ІІІ ступеня:
|
-
|
Городищенська ЗОШ І-ІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
|
--
|
-
|
Диплом ІІ ступеня:
|
-
|
Диплом ІІІ ступеня:
|
-
|
Данилівська ЗОШ І-ІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
|
-
|
-
|
Диплом ІІ ступеня:
|
-
|
Диплом ІІІ ступеня:
|
-
|
Лісківська ЗОШ І-ІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
|
-
|
1
|
Диплом ІІ ступеня:
|
-
|
Диплом ІІІ ступеня:
географія (9 клас)
|
1
|
Семенівська ЗОШ І-ІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
|
-
|
1
|
Диплом ІІ ступеня:
Математика (8 клас)
|
1
|
Диплом ІІІ ступеня:
|
-
|
Ушнянська ЗОШ І-ІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
|
-
|
-
|
Диплом ІІ ступеня:
|
-
|
|
Диплом ІІІ ступеня:
|
-
|
Феськівська ЗОШ І-ІІ ст.
|
Диплом І ступеня:
|
-
|
-
|
Диплом ІІ ступеня:
|
-
|
Диплом ІІІ ступеня:
|
-
|
Всього : 24
|
|
138
|
138
|