Середа, 22.11.2017, 12:24
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Менської районної державної адміністрації

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 49
Block title
Головна » 2017 » Січень » 24 » Переможці виставок "Зимовий вернісаж" та "Технічна творчість руками дітей" отримали свої нагороди
10:53
Переможці виставок "Зимовий вернісаж" та "Технічна творчість руками дітей" отримали свої нагороди

20 січня 2017 року о 16.00 год. у приміщенні Менської станції юних техніків відбулося нагородження переможців.

Переможців вітали: перший заступник голови Менської районної державної адміністрації Мурований С.Г. та начальник відділу освіти  Ємець В.М.

З 03  по 20 січня  2017 року в приміщенні ПНКЗ Менської районної станції юних техніків  проведено виставки-конкурс „Зимовий вернісаж“ та «Технічна творчість руками дітей». На розгляд журі було представлено більше 300 робіт (близько 200 вихованців). Слід відмітити, що активну участь у виставках взяли більшість гуртківців по всіх напрямках гурткової роботи і якість виготовлення експонатів на високому рівні.

У виставках взяли участь менські діти, вихованці станції юних техніків, Березнянської ЗОШ І-ІІст., Макошинської ЗОШ І-ІІІст., Покровської ЗОШ І-ІІст., Киселівської ЗОШ І-ІІІст.,  Стольненської ЗОШ І-ІІІст., Лісківської ЗОШ І-ІІст., Сахнівської ЗОШ І-ІІІст.

Відповідно до рішення журі, протоколів №1та №2 від 18.01.2017 року з урахуванням відгуків відвідувачів виставки:

  1. Нагороджено дипломами відділу освіти Менської районної державної адміністрації та цінними подарунками переможців виставки-конкурсу «Технічна творчість руками дітей»:

 

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

місце

номінація

1.

Андрієнко Кирил

1

Початкове технічне моделювання

2.

Омельяненко Богдан

2

Початкове технічне моделювання

3.

Колективна робота гуртка ПТМ, керівник Шара М.В.

3

Початкове технічне моделювання

4.

Полоз Каріна

1

Орігамі

5.

Борисов Денис

2

Орігамі

    6.

Хоменко Анастасія

3

Орігамі

    7.

Федоренко Анастасія

3

Орігамі

    8.

Шумний Віктор

1

Авіамоделювання

Березнянська ЗОШ І-ІІст.

    9.

Олещенко Владислав

2

Авіамоделювання

  10.

Ходько Вікторія

3

Авіамоделювання

Киселівська ЗОШ І-ІІст.

  1. Нагороджено дипломами відділу освіти Менської районної державної адміністрації та цінними подарунками переможців виставки-конкурсу «Зимовий вернісаж»:

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

місце

номінація

  1.  

Стародуб Анна

1

Живопис

  1.  

Рогинська Єва

2

Живопис

  1.  

Дубровна Анастасія

3

Живопис

  1.  

Самойлович Діана

2

 Живопис

  1.  

Білик Юлія

3

Живопис

  1.  

Мудрик Дарина

1

Аплікація

Покровська ЗОШ І-ІІІст.

  1.  

Легка Марія

2

Аплікація

Покровська ЗОШ І-ІІІст.

  1.  

Нагорна Аліна

3

Аплікація

Покровська ЗОШ І-ІІІст.

  1.  

Лисенко Валерія

1

Художнє різьблення

Сахнівська ЗОШ І-ІІІст.

  1.  

Прокопенко Артем

2

Художнє різьблення

  1.  

Демченко Богдан

3

Художнє різьблення

  1.  

Верещако Анна

1

М’яка іграшка

  1.  

Повєтко Кіра

2

М’яка іграшка

  1.  

Гриченко Анастасія

3

М’яка іграшка

  1.  

Лисиця Вікторія

1

Лозоплетіння

  1.  

Лисиця Артем

2

Лозоплетіння

  1.  

Лавська Анна

3

Лозоплетіння

  1.  

Тарасенко Олександр

1

Гончарство

Стольненська ЗОШ І-ІІІст.

  1.  

Сиромля Катерина

2

Гончарство

Стольненська ЗОШ І-ІІІст.

  1.  

Анопрієнко Крістіна

3

Гончарство

Стольненська ЗОШ І-ІІІст.

  1.  

Особа Вікторія

1

Сувеніри

  1.  

Ротозій Лілія

2

Сувеніри

  1.  

Чубик Тимофій

3

Сувеніри

  1. Нагороджено почесним листом та цінними подарунками  голови центру української культури та мистецтва активних учасників виставки-конкурсу:

Піціву Тетяну, Шульгу Дарину та Царенко Вікторію

Спільною почесною грамотою Менської РДА та Менської районної ради нагороджено кращих керівників гуртків які підготували переможців виставок-конкурсів «Зимовий вернісаж» та «Технічна творчість руками дітей»:

  • Забугу  Олександра  Олександровича – керівника  гуртка «Авіамодельний»
  •  Костюк Тетяну Генадіївну – керівника гуртка « Виготовлення сувенірів»
  • Вербицьку  Олену Анатоліївну – керівника гуртка «Аплікація соломкою»
  • Луцука Олега Станіславовича – керівника гуртка «Гончарство»
  • Шевченка Віктора Вікторовича – керівника гуртка «Авіамодельний»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 44 | Додав: snezhanalisica | Теги: Будні | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz