Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 55
Block title

Головна » 2016 » Травень » 4 » Спортсмени району гідно виступили на змаганнях в м. Чернігові
11:37
Спортсмени району гідно виступили на змаганнях в м. Чернігові

27 та 28 квітня на стадіоні ім. Ю.О. Гагаріна проведено змагання з легкої атлетики в залік VІ Спортивних ігор школярів Чернігівської області. У змаганнях взяли участь чотирнадцять команд з Менського, Прилуцького, Носівського, Козелецького, Бахмацького, Щорського, Борзнянського, Бобровицького, Коропського та Корюківського районів, а також з міст Новгород-Сіверський, Прилуки, Ніжин та Чернігів.

У загальнокомандному заліку перемогу здобула команда з міста Прилуки, друге місце виборола команда з Менського району, третю сходинку посіли учні з Чернігова.

Юні спортсмени показали високі результати, найкращими учасниками змагань стали:

- Наумчик Альона, штовхання ядра – 13,27 (Менський р-н);

- Слобода Марія, стрибки в висоту – 165 см. (Менський р-н).

Команди переможців нагороджено кубками, а призерів змагань -грамотами та медалями Чернігівського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.