7 вересня 2015 року у виставковій залі літературно – меморіальному музеї – заповіднику Михайла Коцюбинського відбулося відкриття та нагородження переможців Х обласної дитячої виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
На виставку було представлено 15 робіт з нашого закладу. Вироби дітей пронизані патріотизмом та щирою любов’ю до України.
За підсумками виставки-конкурсу вихованці гуртків вибороли 7 призових місць:
У номінації «Народна та сучасна лялька»
вікова категорія від 8 до11 років
ІІ місце
- Мельникову Вікторію, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Менської районної станції юних техніків (керівник Нестеренко З.М.);
У номінації «В’язання»
вікова категорія від 8 до 11 років
ІІ місце
- Фурсач Крістіну, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Менської районної станції юних техніків (керівник Нестеренко З.М.);
У номінації «Аплікація»
- вікова категорія від 8 до 11 років
ІІ місце
- Корнієнко Марію, вихованку гуртка «Аплікація соломкою» Менської станції юних техніків (керівник Вербицька О.А.);
вікова категорія від 12 до 15 років
І місце
- колектив гуртка «Аплікація соломкою» Менської станції юних техніків (керівник Вербицька О.А.);
У номінації «Інші техніки»
вікова категорія від 12 до 15 років
І місце
- Швачко Аліну, вихованку гуртка «Лозоплетіння» Менської станції юних техніків (керівник Лисиця Н.Я.);
У номінації «Гончарство та художня кераміка»
вікова категорія від 12 до 15 років
ІІ місце
- Глинка Миколу, вихованця гуртка «Гончарство» Менської районної станції юних техніків (керівник Луцук О.С.);
ІІІ місце
- Семироза Олександра, вихованця гуртка «Гончарство» Менської районної станції юних техніків (керівник Луцук О.С.);
За активну роботу зі збереження і розвитку традицій народного мистецтва, успішну підготовку учнівської молоді до участі в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» кращих керівників гуртків нагороджено грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації:
- Лисицю Ніну Яківну, керівника гуртка «Лозоплетіння» Менської районної станції юних техніків;
- Нестеренко Зінаїду Михайлівну, керівника гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Менської районної станції юних техніків;
- Вербицьку Олену Анатоліївну, керівника гуртка «Аплікація соломкою» Менської районної станції юних техніків;
- Луцука Олега Станіславовича, керівника гуртка «Гончарство» Менської районної станції юних техніків.
|